Zvaniet +371 20272767 vai rakstiet info@addpack.lv

Cenas un apmaksa

Samaksāt par pasūtījumu ir iespējams tikai ar pārskaitījumu. Lai veiktu maksājumu ir nepieciešams noslēgts līgums, vai garantijas vēstule.

Vienreizējā rēķina apmaksas termiņš ir 1 darba diena.

Par vienreizēju pasūtījumu ir jānorēķinās ar pārskaitījumu. Dispečers Jums uz Jūsu noradīto e-pastu nosūtīs rēķinu (par vienreizēju rēķina izrakstīšanu maksa ir EUR 1,00 + PVN).

Par nepieciešamību saņemt rēķina oriģinālu pa pastu dispečers jābrīdina piesakot pasūtījumu un rēķinam tiks pieskaitīti EUR 1,50+PVN par pasta izmaksām.

Par veiktajiem pasūtījumiem, klientiem ar noslēgtiem sadarbības līgumiem vai parakstītām Garantijas vēstulēm, rēķini tiek izrakstīti reizi mēnesī (par iepriekšējo mēnesi līdz nākamā mēneša desmitajam datumam). Rēķinam tiek pievienots sūtījumu saraksts. Izrakstītā rēķina apmaksa jāveic 10 dienu laikā, kopš rēķina izrakstīšanas dienas.


addPack Transport Kurjerpasts

Kurjerpasts

Standarta cenrādis (PDF)
Pielikums "Cargo" (PDF)
Garantijas vēstule (DOC)addPack Transport Pasažieru Transfērs

Pasažieru Transfērs

Transfēra pakalpojumi sākot no 0.90 EUR par km. Cenas ir atkarīgas no izvēlētas automašīnas, brauciena attāluma, pasažieru skaita. Transfērs Jums noderēs situācijās, kad būs nepieciešams iznomāt auto ar vadītāju. Transfēriem pieejami mikroautobusi līdz 8+1 sēdvietām. Šis pakalpojums ir praktisks, kad vēlaties pārvietoties kādā konkrētā maršrutā, vai pārvadāt pasažierus. Izcenojums, saskaņojot maršrutu.

addPack Transport piedāvā Transfēru reisus arī pa Baltijas valstīm. Kādēļ gan dodoties komandējumā sevi lieki noslogojot ar auto vadīšanu? Prasmīgs vadītājs, kas pārzina maršrutu un auto vadību, ir gudra un droša izvēle.

No Uz Izmaksas
Rīga Lidosta "Rīga" EUR 40
Jūrmala EUR 45
Sigulda EUR 75
Ventspils EUR 130
Liepāja EUR 145
Jēkabpils EUR 120
Rēzekne EUR 145
Daugavpils EUR 145
Klaipēda EUR 160
Viļņa EUR 170
Tallina EUR 170


Cenas norādītas neieskaitot PVN, tajās ir iekļauts:
•  auto vadītāja pakalpojumi,
•  degviela,
•  obligātā civiltiesiskā apdrošināšana (OCTA),
•  brīvprātīgā automašīnas apdrošināšana KASKO,
•  auto piegāde Rīgas robežās.


Transfēra pakalpojumi tiek sniegti ar Pasažieru mikroautobusiem (8+1 vietas). Cenas norādītas vienā virzienā. Izmantojot transfēra pakalpojumus arī atpakaļvirzienā tajā pašā dienā, Jūs maksāsiet tikai 1/2 cenu!